Męskie pantofle w dużym rozmiarze

Mężczyzna kiedy sięga po elegancki strój, na przykład gdy wkłada garnitur, albo po prostu marynarkę, musi do tego założyć pantofle. Obecnie wybór pantofli w sklepach obuwniczych jest bardzo duży, ale jak się okazuje, nie dla wszystkich. Są wysocy mężczyźni, a co za tym idzie, mają dość duże stopy. Przez to trudno jest im dobrać but o odpowiednim rozmiarze, a należy zaznaczyć, że noszenie zbyt za ciasnych butów nie jest ani komfortowe, ani tym bardziej zdrowe dla samych stóp.

Gdzie szukać pantofli

Pantofli o dużych rozmiarach można szukać oczywiście w tradycyjnych sklepach obuwniczych, od razu pytając o swój numer. Jednak korzystnie jest wybrać się do sklepu, który zaopatruje się głównie w taki asortyment. Można też zajrzeć do Internetu, gdzie powinny być sklepy, nastawione na buty o dużym rozmiarze. W szczególności duże buty, można znaleźć w sklepie internetowym butyxl.pl.

Mężczyzna z dużą stopą nie wygląda wcale źle, tym bardziej gdy jest wysoki. Jednak należy pamiętać, że dobierając pantofle, warto zwrócić uwagę na ich styl. Dziś mężczyźni chętnie sięgają po pantofle z czubem, wydłużone, pomimo iż tak naprawdę palce wcale nie sięgają ich początku. Gdyby zaś włożył je mężczyzna z dużą stopą, zapewne wyglądałyby na jeszcze większe, a wtedy stopy mogłyby być dość nieproporcjonalne. Oczywiście mężczyźni, którzy w zasadzie od lat kupują sobie obuwie, poradzą sobie z pantoflami i dobiorą odpowiedni rozmiar, tak by dopasować do stopy idealnie.

duze-obuwie-meskie

Pantofle z reguły szczególnie niektórzy mężczyźni wkładają tylko od okazji. Dlatego można mieć jedne i szanując je nosić naprawdę długo. A z tego powodu tym bardziej warto dokonać jak najlepszego wyboru, aby później nie żałować i nie męczyć się. Na pewno warto wspomnieć, iż tak naprawdę tego typu duże buty wcale nie różnią się od normalnych rozmiarów. Styl jest ten sam i kiedy zmienia się kolekcja, zmiany te pojawiają się również w kolekcji obuwia xxl. Jeżeli w jakimś sklepie jest jeszcze stary model, to może oznaczać to tylko jedno, że po prostu sklep posiada zaległości i sprzedaje to, co zostało mu w magazynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *