Kolekcje

Kolekcje
Wyróżnione

Ile kobiet, tyle rodzajów torebek damskich

W domu każdego z nas, znajduje się wiele przedmiotów, o których można powiedzieć, że są osobiste. Osobiste, czyli nasze własne, nie używane przez nikogo innego. Do takich przedmiotów mamy wyjątkowy sentyment. Przedmioty takie są dla nas szczególnie ważne. Nie znosimy, gdy ktoś dotyka ich i nie tolerujemy, gdy ktoś ogląda je bez naszego pozwolenia. Rodzaje […]

Read More
Kolekcje

Dawna bielizna

Zapewne gdy kupujemy bieliznę nie zastanawiamy się skąd ona się wzięła i kto ją tak naprawdę wymyślił. Trudno tutaj mówić o konkretnych nazwiskach, bo bielizna stworzyła się niemalże sama.

Read More
Kolekcje

Piękno dawniej

Kobiety od zawsze chciały być piękne. Przez setki lat zmuszała je do tego tradycja, która nie przyznawała im prawa głosu, nawet we własnych sprawach. Kobiety miały dwie możliwości: mogły wyjść za mąż, albo pójść do zakonu. Kobiety, które nie chciały wyjść za mąż, czy też takie, którym się to nie udało, były na marginesie społeczeństwa.

Read More
Kolekcje

Niewygodna bielizna

Wraz z rozwojem świata rozwijała się każda dziedzina życia. Dotyczy to także odzieży, która zmieniała się wiele razy na przestrzeni wieków. Wraz z odzieżą od czasu do czasu zmieniała się także bielizna, jednak tutaj zmiany nie były zbyt wielkie.

Read More
Kolekcje

Bielizna stara jak świat

Zapewne nikt się nie spodziewał, ale bielizna ma swoje lata. Pierwszego człowiek znalezionego z bielizną uznaje się na ponad pięć tysięcy lat. Mężczyzna odnaleziony w alpejskim lodowcu, miał na sobie skórzaną, biodrową opaskę.

Read More
Kolekcje

Bielizna jako biznes

Jeśli interesujemy się handlem to na pewno zauważymy, że najlepiej sprzedają się rzeczy pierwszej potrzeby. Dotyczy to odzieży, jedzenia oraz leków. Dlatego też biznes w tym sektorze wydaje się być najlepszym pomysłem. Szczególnie odzież wydaje się być interesującym tematem.

Read More
Kolekcje

Internetowy sklep z bielizną

Sklep internetowy może być dobrym pomysłem dla każdego. Nie wymaga tak wielkiej inwestycji jak w przypadku sklepu stacjonarnego. Dlatego też tak wiele osób otwiera takie sklepy, dotyczy to w dużej mierze tych, którzy już prowadzą własne sklepy internetowe.

Read More
Kolekcje

Bielizna damska jest dla każdego

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, bielizna damska praktycznie nie istniała, dzisiaj jest zupełnie odwrotnie. Bielizna damska występuje w setkach wzorów i jest to ogromny przemysł. Tworzy także samodzielną modę i co jakiś czas można zobaczyć w sklepie drogą i ekskluzywną bieliznę damską różnych projektantów.

Read More