Szybkie i dokładne odkurzanie

Każda firma sprzątająca, zajmująca się przede wszystkim usługami czystościowymi na terenie biur czy terenów handlowych, przede wszystkim dba o to, by zaopatrzyć się w jak najlepszej jakości, wydajny sprzęt do odkurzania. Doprowadzenie do porządku dużych powierzchni nie zawsze jest możliwe przy użyciu myjek. Wystarczy, że na podłodze rozłożona jest wykładzina albo inny rodzaj materiału dywanowego, by konieczne okazywało się zastosowanie innych technik. Obecnie w biurach odchodzi się od mało estetycznych posadzek z linoleum, które wystarczyło przetrzeć na mokro na przykład mopem. Teraz trzeba zadbać o to, by na podłodze nie znajdowały się żadne śmieci, a także o to, by były one czyste.

Odkurzacze wielozadaniowe

Najlepszym rozwiązaniem ułatwiającym sprzątanie biur są nowoczesne odkurzacze wielozadaniowe. Są one niezwykle dokładne, dzięki czemu nie trzeba powtarzać czynności kilkukrotnie. W sytuacji, gdy konieczne okazuje się także zapranie dywanu lub wykładziny, wystarczy wykorzystać odkurzacz piorący. Jego obsługa jest niezwykle prosta, ponieważ wszystko, co trzeba zrobić, to do pojemnika nalać odpowiedniego, specjalistycznego płynu, uzupełnić go wodą i włączyć program. Odkurzacze piorące nie zamaczają nadmiernie czyszczonej powierzchni, więc nie trzeba się obawiać uszkodzenia podłogi. Dzięki temu całość szybko wysycha i już po kilku godzinach można z niej bezpiecznie korzystać. Dodatkową zaletą tego typu urządzeń jest to, iż pozwalają uniknąć zdejmowania całej wykładziny i wynoszenia jej do czyszczenia do osobnego pomieszczenia.

Precyzyjne czyszczenie

Ciekawym rozwiązaniem są też dodatkowe nakładki, ułatwiające odkurzanie trudno dostępnych rejonów. Za ich pomocą można oczyścić nie tylko przestrzenie za grzejnikami, ale także oświetlenie czy górę od szafek i regałów. Specjalna nasadka na rurę służy także do odkurzania żaluzji. To, co kiedyś zajmowało bardzo dużo czasu i co było bardzo pracochłonne, obecnie można wykonać w zaledwie kilka minut. Warto także uzupełnić swój zestaw o delikatne szczotki do mebli i powierzchni, które mogą się łatwo zarysować.

Na czym polegająprofesjonalneusługiporządkowe dla firm przeczytaszna stronie firmy INWEMER, w dziale sprzątanie biur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *