Pranie chemiczne odzieży roboczej

akcesoria ubioru roboczego

Po zakończeniu produkcji odzieży roboczej pojawia się kwestia jej konserwacji. W końcu ubrania trzeba nie tylko prać, ale także naprawiać. Podczas pracy uszkodzenia są nieuniknione, które należy naprawiać w odpowiednim czasie, przy jednoczesnym zachowaniu reprezentacyjnego wyglądu pracownika i wysokich właściwości ochronnych kombinezonu. Odzież robocza podlega regularnemu praniu. Pranie przemysłowe daje dobry efekt, gwarantowany przez wysokiej jakości materiały i nowoczesny sprzęt produkcyjny. Ale nie wszystkie ubrania nadają się do prania przemysłowego. Aby zagwarantować jakość swoich usług, Stapol.pl przyjmuje do serwisu wyłącznie własną produkcję. Wysokiej jakości materiały specjalnie zaprojektowane do prania przemysłowego,

Serwis ubrań roboczych

Kombinezony od dawna stanowią kluczowy element wizerunku firmy. Schludny wygląd pracowników świadczy o odpowiedzialnym podejściu do wykonywanych przez nich obowiązków. Regularne pranie chemiczne odzieży roboczej powinno być przeprowadzane w celu przedłużenia żywotności odzieży i zapewnienia, że zachowa ona swoje właściwości ochronne przez długi czas.

W zależności od charakteru działalności kombinezony robocze, kurtki, spodnie, fartuchy i kombinezony mogą zawierać plamy z mas budowlanych, benzyny, oleju opałowego, oleju, farb, kitu, środków spożywczych itp. Nawet silne domowe detergenty i wybielacze nie są w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń z powierzchni odzieży. Czyszczenie odzieży roboczej na sucho może pomóc rozwiązać ten problem. Wiele, zwłaszcza dużych firm, organizuje własne usługi pralnicze. Jednak zazwyczaj nie są one wystarczająco wydajne, a koszt procedury czyszczenia jest wysoki.

Tylko wyspecjalizowane firmy mogą pozbyć się silnych zabrudzeń stosując zintegrowane podejście. Do firm oferujących pranie chemiczne odzieży roboczej w Człuchowie i całym województwie należy sieć pralni i pralni chemicznych Stapol.pl.

Doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel szybko i precyzyjnie poradzi sobie z każdym zabrudzeniem, stosując jedną z metod:

  • Pranie przemysłowe – usuwanie zabrudzeń przy użyciu profesjonalnych maszyn piorących, silnych detergentów i wody;
  • Aqua cleaning – zabieg polegający na wykorzystaniu wody i środków powierzchniowo czynnych;
  • Czyszczenie chemiczne odzieży roboczej – usuwanie plam przy pomocy nowoczesnego sprzętu i wysoce skutecznych środków piorących na bazie organicznej.

Dobór optymalnej metody i trybu umożliwia czyszczenie zabrudzeń nie tylko z powierzchni tkanin, ale również wnikanie w głąb ich struktury i usuwanie cząsteczek obcej substancji, które się tam dostały.

Profesjonalne pranie chemiczne odzieży roboczej w firmie Stapol.pl

Firma Stapol.pl nie przez pierwszy rok świadczy usługi prania, prasowania, czyszczenia na sucho kombinezonów i innych produktów. Do zalet firmy należą:

  • Przemysłowe urządzenia high-tech;
  • Nowoczesne, wysoce skuteczne detergenty i środki czyszczące;
  • Rozsądna cena za pranie chemiczne odzieży roboczej;
  • Usługa odbioru, dostawy i odbioru na miejscu;
  • Zdolność produkcyjna do przetwarzania dużej ilości przedmiotów w jak najkrótszym czasie.

Wysokiej jakości pielęgnacja odzieży roboczej to oszczędność finansowa i gwarancja pomyślnego rozwoju firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *